باز محمد مبارز، قهرمانان ورزش توانست حریف روسی خود امیر ستاروف ناکوت کند

باز محمد مبارز، قهرمانان ورزش آزاد کشور  امروز شنبه ۲۲ حوت ۱۳۹۴ ساعات پیش توانست حریف روسی خود امیر ستاروف ناکوت کند.

باز محمد مبارز که برای مسابقات ورزشی آزاده در کشور فدراتیف روسیه دعوت شده بود٬ توانست در یک مسابقه زیبا و قدرتمندانه حریف روسی خود را در کمتر از دو دقیقه در روند اول ناکوت کند.

عالم درویش از مسکو به رسانه ها گفته است : باز محمد مبارز دریک مسابقه زیبا توانست قهرمان روسی خود را که تجربه های زیادی در مسابقات جهانی دارد را ناکوت کند.

اقای درویش افزود بیش از ده هزار تماشاچی  که نزدیک به۲۵۰۰ نفر از شهروندان افغانستان مقیم روسیه برای دیدن و حمایت قهرمان خود به استدیوم ورزشی لوژنیکی شهر مسکو امده بودند.

باز محمد مبارز پس از پایان مسابقه خود هنگام دریافت جایزه این برد را به گونۀ تحفه به نیروهای امنیتی افغانستان و به ویژه پولیس ملی تقدیم کرد.

اخاطر نشان باید کرد که وزارت امور داخله کشور ۱۶ دسامبر ۲۰۱۵  در محفلی صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امور داخله، ضمن اهدای تقدیر نامه و نشان پولیس ملی به آقای مبارز، لقب سفیر پولیس ملی را به وی نیز اهدا کرد بود.

اقای مبارز  و سفیر پولیس ملی پیش از برگزرای  این مسابقه ی با حریف روسی اش  گفته بود که برای این مسابقه آمادگی های لازم را گرفته و قبل از مبارزات خویش الی محل مبارزه لباس نظامی کشور را بر تن خواهد داشت.

 

JoomShaper