دشمنان مردم افغانستان هر روز در این سرزمین فاجعه و مصیبت می آفرینند

الحاج ستر جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری در پیام اش به مناسبت شهادت فرمانده پولیس ولسوالی المار ولایت فاریاب گفته است که دشمنان آرامش مردم افغانستان با راه اندازی فاجعه و مصیبت در کشور کوشش میکنند که که وضعیت را در کشور نا امن تر سازد.

از سوی هم معاون اول ریاست جمهوری ضمن ابراز تسلیت به خانواده فرمانده امنیه ولسوالی المار از خدمات وی در این ولسوالی به نیکی یاد آوری کرده است.

بسم الله الرحمن الرحیم :

پیام الحاج سترجنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری به مناسبت شهادت فرمانده پلیس ولسوالی المار ولایت فاریاب

هموطنان عزیز و گرامی!

دشمنان مردم افغانستان هر روز در این سرزمین فاجعه و مصیبت می آفرینند. خبر شدم که محمدنسیم قاطع فرمانده نترس پلیس ولسوالی المار ولایت فاریاب دیروز از اثرانفجارماین کار گزاری شده در موتر حامل شان، جام شهادت نوشید:

انالله و انا الیه راجعون

در حالی که از شهادت این فرمانده دلیر و شجاع سخت اندوه گین و متأثر شده ام بدینوسیله مراتب تسلیت خودم را به خانواده و دوستان آن مرحومی ابراز داشته از خداوند بزرگ برای ایشان بهشت برین و برای بازمانده گانش صبر جمیل مسألت میدارم.

باور دارم که از دست دادن او برای نیرو های پلیس ملی افغانستان در ولایت فاریاب، یک ضایعه بزرگ است ولی اطمینان دارم که در این سرزمین مرد خیز یاران و همرزمانش پرچم مجاهدت و مبارزه او را بردوش خواهند کشید و تا آخر برای تأمین امنیت مردم و نابودی دشمنان صلح و آرامش این کشور مبارزه خواهند کرد.

ضمن تجدید مراتب همدردی و غمشریکی به خانواده و دوستان آن مرحومی، برای آرامش روح آن افسر شهید اتحاف دعا می کنم. یادش گرامی باد!

الحاج سترجنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری.

 

JoomShaper