شاگردان ژوزه مورینیو به هفتمین پیروزی پیاپی خود دست یافتند

منچستریونایتد با گل های خوان ماتا و زلاتان ابراهیموویچ توانست در نبردی دشوار برابر وست هم در ورزشگاه المپیک لندن پیروز شود.

نخستین اتفاق مهم بازی در دقیقه 14 رخ داد؛ جایی که تکل پر شتاب سوفیان فغولی هافبک الجزایری وست هم روی پای فیل جونز با کارت قرمز مستقیم مایک دین داور بازی همراه شد. دقیقه 36 پاس در عرض مخیتاریان در موقعیت آفساید به والنسیا رسید ولی داور آفساید اعلام نکرد و ضربه مدافع راست منچستریونایتد به گونه ای بود که موجبات خودنمایی رندولف را فراهم آورد و در برگشت جسی لینگارد از یک قدمی دروازه توپ را به تیرک عمودی کوبید تا بختی طلایی برای به گل رسیدن شیاطین سرخ از دست برود. دقیقه 44 در حالی که آندر هررا با صورتی خون آلود نقش بر زمین بود، ضد حمله وست هم با شوت لانزینی از پشت محوطه جریمه همراه شد که در ادامه ده خیا با شیرجه ای زیبا توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 59 روی اشتباه آنتونیو والنسیا در آفساید گیری، مایکل آنتونیو با ده خیا تک به تک شد ولی ضربه عجولانه این بازیکن را ده خیا در مصافی تک به تک بسیار خوب برگشت داد. دقیقه 61 حرکت عالی رشفورد در سمت چپ دفاع وست هم را به هم ریخت و پاس رو به بیرون این بازیکن را درست از مرکز محوطه جریمه ماتا با ضربه پای چپی تک ضرب وارد دروازه چکش ها کرد؛ نتیجه: 1-0. دقیقه 67 روی توپ گیری خوب هررا، پوگبا صاحب توپ شد و شوت پای چپش از پشت محوطه با اختلافی بسیار اندک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. دقیقه 74 روی یک حرکت دو نفره پاس عالی رشفورد با ضربه مواج پوگبا از پشت محوطه همراه شده و با بد اقبالی به درون دروازه راهی نیافت. دقیقه 77 شوت آندر هررا از پشت محوطه بلوکه شد ولی خود او با سماجتش توپ را به به درون محوطه حریف برگرداند و در این لحظه ابراهیموویچ در منطقه آفساید از راه رسید و با ضربه روی پای خود اختلاف را به دو گل رساند. دقیقه 84 پاس چیپ عالی رشفورد توپ را برای هررا ساخته و پرداخته کرد ولی شوت روی پای این بازیکن در فضایی خالی را رندولف راهی کرنر کرد.

JoomShaper