معاون اول ریاست جمهوری با سید منصور نادری دیدار کرد

الحاج ستر جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری عصر روز دوشنبه با الحاج سید منصور نادری رهبر اسماعیلیان و رئیس حزب پیوند ملی افغانستان دیدار و ملاقات به عمل آورد.
 در این دیدار رئیس حزب پیوند ملی ضمن تقبیح حمله بالای کاروان معاون اول ریاست جمهوری در غورماچ و ابراز همدردی به مناسبت شهادت شماری از فرماندهان اش در این حمله، کارکرد ها وفعالیت های اخیر معاون اول ریاست جمهوری را مبنی بر تامین امنیت در کشور و به خصوص در ولایت های شمالی کشور ستودنی خواند.
 رهبر اسماعیلیان افغانستان تاکید کرد که عملیات های راه اندازی شده از سوی معاون اول ریاست جمهوری تاثیرات بسزای در تامین امنیت در ولایت های شمال کشور داشته است.
 در همین حال معاون اول ریاست جمهوری در مورد وضعیت امنیتی، سیاسی و نظامی کشور توضیحات ارایه نموده وضعیت کنونی امنیتی را در ولایت های شمالی کشور رو به بهبود خواند.
 معاون اول ریاست جمهوری همچنان به فعالیت ها و تحولات اخیر در حکومت وحدت ملی اشاره نموده افزود که وی و تمامی رهبران حکومت وحدت ملی به خاطر تامین امنیت و صلح سراسری در کشور تلاش می نمایند تا افغانستان شاهد تحولات عمیق امنیتی و سیاسی بوده باشند.

JoomShaper