پیام تسلیت معاون اول ریاست جمهوری.ا.ا به مناسبت وفات الحاج عبدالغفور از بزرگان ولایت تخار

هموطنان عزیز! 
با اندوه فراوان آگاهی یافتم که الحاج عبدالغفور، از بزرگان، معززین و منورین ولسوالی خواجه بهاوالدين ولايت تخار، شب گذشته داعی اجل را لبیک گفته به رحمت حق پیوست:
انالله و انا الیه راجعون
به این مناسبت مراتب همدردی و تسلیت خویش را به خانواده، دوستان و مردم شریف ولسوالی خواجه بهاوالدین وهمه باشنده گان ولایت تخار ابراز داشته ضمن این که برای آن مرحومی از خداوند منان بهشت برین آرزو می کنم، به خانواده و دوستانش صبر جمیل خواهانم.
مرحوم الحاج عبدالغفور از شخصیت های نیک نام، سخاوتمند، منور و با نفوذ ولایت تخار بود که پیوسته در زنده گیش در خدمت مردم خویش قرار داشت و افزون بر این که در حل منازعات و کشیده گی های منطقوی سهم می گرفت، در امور کلان کشور خویش نیز فعال بود و از همین رو به عنوان نماینده مردم ولايت تخار درجرگه تصويب قانون اساسى و جرگه مشورتی صلح نيز حضورداشت .
مرحوم حاجى عبدالغفور در زمینه درس وتعليم فرزندان ولایتش سخت تلاش ميكرد و سعی می ورزید تا درسخت ترين شرايط جنگى و بحراني، مكاتب ومدارس درمنطقه و محيطش فعال بماند و چراغ معرف خاموش نگردد. 
وفات مرحوم الحاج عبدالغفور برای مردمش یک ضایعه بزرگ بوده و باور مندم که کار های نیک و خیر آن زنده یاد تا سالیان درازی در اذهان مردمش به نیکی خواهد ماند.
یک بار دیگر به این مناسبت مراتب تسلیت خویش را به خانواده آن مرحومی ابراز داشته آرزومندم که فرزندانش در خط خیر اندیشانه آن مرحومی گام بگذارند.
روحش شاد و یادش گرامی باد!
الحاج ستر جنرال عبدالرشید دوستم
معاون اول ریاست جمهوری.ا.ا

JoomShaper